Otopark Temizliği

Büyük şehirlerdeki yaşam standartlarının artması insanlara sağlanan bazı hizmetlerinde yenilenmesini ve dönüştürülmesini zorunlu kılmıştır. Bunun en büyük örneği açık ya da kapalı olacak şekilde tasarlanan otoparklarda görülmektedir. Otoparklar, insanların araçlarını güvenle park ettikleri çok katlı yapılardır. Büyükşehirlerde araçlarının güvenli bir şekilde park edilme isteği arttıkça otopark sayıları da gün geçtikçe artmaktadır. Gün içerisinde oldukça fazla araç giriş çıkış işlemleri yapılan bu yerlerin temizliği de büyük önem arz etmektedir. Otopark temizliği, bu noktada hızlı ve teknolojik kısa çözümler ile yapılan bir temizleme hizmetidir. Otopark temizlik hizmetleri içerisinde zeminler, son teknolojik temizleme cihazları ve kaliteli temizleme ürünleri kullanılarak bünyemizde yer alan en iyi otopark temizliği hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN OTOPARK TEMİZLİĞİ SORULARI

Otopark temizliğI önemi nedir?

Otoparklara gün içerisinde giriş çıkış yapan her araç sahibi doğal olarak otoparkın temizliğine dikkat etmektedir. Hiç kimse aracının bakımsız, kirli yerlerde olmasını istemez. Araçların temiz koşullarda belli sürelerde bu alanlarda bulunması ve güvenle tercih edilmesi, akıllara kolayca gelmesi için otopark hizmeti veren şirketlerin mutlaka düzenli olarak otopark temizliği yaptırması gerekir.

Otopark temizliğI kimler yapabilir?

Açık ya da kapalı otopark hizmeti veren şirketler, temizleme hizmeti için en iyi otopark temizliği hizmeti sağlayan firmalar ile anlaşmaktadır. Temizlik hizmeti, gün içerisinde sürekli aktif olan bu yerlerde mutlaka hızlı, profesyonel ve aşırı zaman almayacak şekilde planlı olarak yürütülmesi gereken bir işlemdir.

Otopark temizliğI yapan firmalar

Otopark temizliği yapan firmalar bu hizmeti iki farklı şekilde gerçekleştirmektedir. Birincisi otopark inşaatı sonrası yapılan temizleme hizmetidir. Bu hizmet otoparkın inşaat işleri bittikten sonra bünyemizde yer alan ve en iyi otopark temizliği hizmeti veren firmalar tarafından yapılır. Bu hizmet içerisinde inşaat sonrası etrafta bulunan kalıntılar, boya ve badanadan kalan izler vs. Gibi tüm alan en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Hiçbir iz kalmaması adına Sağlık Bakanlığı ve ilgili diğer kurumlar tarafından onaylanmış temizleme ilaçları kullanılır.

İkinci hizmet türü ise genellikle belli gün ve haftalarda otopark sahiplerinin düzenli olarak almak istedikleri temizlik hizmeti türüdür. Otopark temizliği hiçbir zaman hafife alacak kadar kolay bir temizlik işlemi değildir. Burada çalışacak ekipler mutlaka temizleme hizmeti üzerine bir bilgi ve beceriye sahip, eğitimli kişilerden oluşmalıdır. Yanlış kullanılan her kimyasal ilaç geri döndürülmesi zor adımları da beraberinde getirmektedir. Firmamız bünyesinde her çalışanımız ancak sertifika hizmeti aldıktan sonra alan çalışmalarına dâhil edilmektedir.

Otopark temizliğI yapan firmaların çalışmaları

Otopark temizleme hizmeti almak istediğinizde firmamız deneyimli çalışma arkadaşlarımızı sizlere en kısa süre içerisinde yönlendirir. Ekiplerimiz teknolojik araçlar, kaliteli temizleme malzemeleri, iş sağlığı ve güvenliği sağlanması adına personel kıyafet ve koruyucuları ile temizleme olacak alana gelir. Otoparklarda temizlik işlemleri, otoparkın çalışma saatlerini etkilemeyecek şekilde ayarlanır. Her personel bu kurala göre çalışır. 25 yıldır otopark temizliği hizmeti veren firmamız çalışma kurallarını otopark hizmeti almak isteyen kurum ile karşılıklı sözleşmeler neticesinde güvenli bir hizmet anlayışı ile belirlemektedir. Platformumuzda yer alan tüm firmalar alanında kendini kanıtlamış ekiplerle hizmet vermekte ve istenen temizliği kısa sürede sunmaktadır.

Otopark ve zemin temizliğI

Açık ya da kapalı şekilde dizayn edilen otoparklarda zemin farklılıkları görülmektedir. Şap zeminler, kaplama zeminler gibi farklı türleri olan bu yapılarda elbette temizleme işlemi de farklı olmak zorundadır. Temizleme hizmeti alınmadan önce zemin türünüzün ne olduğu açıkça belirtilmelidir. Bu konuda daha iyi bir deneyim edinmek adına yetkili personeller otoparka gelerek zemini detaylı olarak incelemektedir. Zemin dokusuna en uygun olacak kimyasal ilaçlamalar, otopark yapısına uygun araçlar ve diğer temizleme ürünleri seçilmelidir. Doğru bir temizlik hizmeti almanın tek yolu da doğru araç ve doğru firma tercihidir. İnce detaylara kadar otopark temizliğinin sorunsuz bir şekilde halledilmesi, hizmeti alan ya da hizmeti veren taraf için aynı derece de önemlidir. Bunun bilinci ile çalışan ekipler en detaylı incelemeler ile temizleme işlemlerine geçer.

Otopark ve zemin temizliği inşaat sonrası nasıl yapılır?

Zemin kaplamanın çeşidine göre kimyasal temizleme ilaçları ve gerekli ekipmanlar belirlendikten sonra otopark çalışma hizmetini aksatmayacak bir temizleme planı yapılarak işe başlanır. Temizliğin kısa sürede yapılarak mekânın teslim edilmesi esastır. Ekipler, yüzeyde beliren kaba kirleri, etrafta olan harç, boya ve badana kalıntılarını, yüzeye zarar vermeyecek kazı aparatları ile kazır. Bu sırada işlemi kolaylaştırması adına kirleri yumuşatacak ve kolayca kaldıracak temizleme araçları kullanılır. Zemin kalıntılardan tamamen arındırıldıktan sonra yıkama makineleri ile çalışmaya devam edilir. Bu yıkama cihazları otoparkın tozlanma ve kirlenme durumuna göre işlem yapar. Temizleme işleminin bittiğine dair görevli personel gerekli kontrolleri yapar eksik durumlar varsa yeniden gözden geçirilir ve kısa sürede otopark kullanım için teslim edilir.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.