Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve koltuklar evlerde en çabuk kirlenen eşyalar arasındadır. Evlerimizde birçok farklı amaç için kullandığımız halılar; soğuktan koruma, evin tozlanması ve kirlenmesini önlemenin yanı sıra eve şekil verme gibi dekorasyon amaçlı da kullanılır. Yaz aylarında evlerde cam ve balkon kapılarının açılması ile tozlanan halılar, kışın ise kalorifer, soba gibi ısınma araçlarına bağlı olarak da kirlenmektedir. Tıpkı halılar gibi koltuklar da insan yaşamının vazgeçilemez bir ev eşyası haline gelmiştir. Düzenli olarak temizliklerinin yapılması hem halı ve koltuklarınızı korur hem de temiz bir ortamda yaşamınızı sürmenizi sağlar. Fakat halı ve koltuk yıkama, evde herhangi bir temizlik ürünü ile yapıldığında doğru ve etkili bir sonuç alınır mı? Maalesef, hayır! Evlerde dönemsel olarak bilinçsizce kullanılan halı ve koltuk temizleme ürünleri genellikle halının ve koltuğun üst yüzeyini temiz gösterse bile halı içerisinde kalan tozlar ve şampuan atıkları halı ve koltuk liflerini zayıflatır ve daha kısa sürede halı ve koltuklarınızın yıpranmasına sebep olur. Halı koltuk yıkama, profesyonel ekipler tarafından halıya ve koltuğa uygun temizlik ürünleri kullanımı ve kullanılan malzemelerin de uygun işlemler sonucu halı ve koltuklardan çıkarılması, daha sonra uygun ortamda kurutulması şeklinde gerçekleşir. Halı koltuk yıkama hizmetleri temizlik sektöründe en çok alınan hizmet türlerinden biridir.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN HALI & KOLTUK YIKAMA SORULARI

Halı koltuk yıkama firmaları

Firmamız Halı koltuk yıkama sektöründe uzun yıllardır değişen teknolojik cihazları bünyesinde bulundurarak çalışmaktadır. Halı koltuk yıkama firmamız, temizlik sektöründe temizlik hizmeti almak isteyenlerin ne tür bir temizlik hizmeti almak istediklerine göre ayarlamalar yapmaktadır. Bu işlemleri yaparken son teknolojik ürünler, halıların ve koltukların kumaş cinsine göre seçilmiş doğal ya da uygun kimyasal şampuanlar kullanarak halı ve koltuklarda zamanla oluşan kir, lekelerin temizliğini yapmaktadır. Ayrıca kullanılan anti bakteriyel ilaçlar sayesinde eşyalarınızın üzerinde gözle görülmeyen bakteri ve virüsleri yok edilir. Sizlere en iyi halı koltuk yıkama firması olarak özenle hizmet vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde işlemler sırasında %100 olumlu sonuç alacağınız güvenilir ekipmanlar kullanılmaktadır.

25 yıldır hizmet veren firmamız, halı koltuk yıkama üzerine profesyonel yöntemler kullanmaktadır.  Halı yıkama sektörüne kazandırdığımız milyonlarca olumlu müşteri yorumlarına yenilerini eklemek için çalışmalarımızı sürdürüyor, kendimizi geliştiriyoruz. Halı- koltuk yıkama işlemi sırasında halılar genel olarak değil türlerine, koltuklar ise kumaşlarına göre ayrılmakta ve temizleme faaliyetlerine daha sonra geçilmektedir. Halılar üzerinde son teknolojik temizleme cihazlarıyla bölgesel leke çıkarma işlemleri yapılmaktadır. Bugüne kadar almış olduğumuz bütün işlerde doğru leke çıkarma yöntemleri ile halı ve koltuklara zarar vermeden ilk günkü yenilenmiş, temizlenmiş hali ile eşyalarınızı teslim eden firmamızı tercih ederek söz konusu temizliğe kendi deneyimleriniz ile karar verebilirsiniz.

Halı koltuk yıkama ofis ve ev halısı fiyatları

Hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde dekor ve sağlık amaçlı kullandığımız halılar ve koltuklar, uygun zaman ve uygun koşullarda ev ve iş yerlerinizden alınması, yıkanması, kurutulması ve sizlere yeniden getirilmesi gibi temizlik süreçlerinden geçirilmektedir. En iyi halı ve koltuk yıkama hizmeti veren temizlik şirketimizde halı ve koltuk yıkama işlemlerinde süreç nasıl işlemektedir?  Burada halı ve koltuklarda iki farklı işlem yapılmaktadır. Halı yıkama hizmeti almak istediğinizde;

 • Evlerinize ya da ofislerinize en yakın yerde bulunan halı ve koltuk yıkama firmamızı sizlere yönlendirmekteyiz.
 • Firmadan görevli personeller evlerinize ve iş yerlerinize gelerek yıkamak istenen halılarınızı kontrol etmektedir.
 • Kontroller esnasında halılarınızın türü, ilmek tipleri, ilmek sıklıkları, boya türü, halıda kullanılan işçilik uygulamaları ve en önemlisi iplik dokusu ve halıların m2 si hesaplanır.
 • Tüm bu özelliklere göre bir halı yıkama fiyatlaması yapılır ve tarafınıza bilgi verilir.
 • Halının alınan tarihi ve teslim tarihi, kaç adet halının alındığı gibi bilgilerin yazılı olduğu bir fatura tarafınıza takdim edilir.
 • Halılar fabrikalara gönderilerek uygun malzemeler, bölgesel leke çıkarma, kurutma işlemlerinden geçirilir ve teslim tarihi geldiğinde yeniden araçlara yüklenerek evinize teslim edilir.
Halı ve koltuk yıkama hizmeti nasıl alınmalıdır?

Evlerinizde ya da ofislerinizde her gün kullanılan ve dolayısıyla çok fazla kirlenen koltuklarınızın temizleme işlemi halılara göre daha farklı olmaktadır. Halılar evlerinizden alınırken koltuklar genellikle bulundukları konumda uygun cihaz ve teknik personel yardımı ile kolayca temizlenmektedir. Daha temiz ve sağlığa uygun koltuk yıkama hizmetleri almak için;

 • Şirketimize gelen talep doğrultusunda sizlere en yakın firmamız tarafından yönlendirme sağlamaktayız.
 • Firma yetkileri sizleri arayarak müsaitlik durumu sorgusu yaparlar. Sizlere ve firmaya en uygun zaman dilimi seçilir.
 • Temizleme hizmeti alınacak gün temizleme yapacak uygun ekipmanlar, temizlik ürünleri ve gerekli personel ev ya da iş yerlerinize gelerek koltuklar üzerinde kumaş cinsine göre koltuk temizleme ilacı seçip daha sonra cihazlar yardımıyla kısa sürede koltuk temizleme hizmeti tamamlanır. Koltuk sayısına ve leke türüne göre bu işlem en fazla 2-3 saat olarak değişmektedir.
 • Koltuk yıkama fiyatları, her koltuk parçası ve kanepe durumuna göre değişmektedir.
 • Koltuk temizlemenin ev ve ofis ortamında yapılamaması yani müsait olmadığı durumlarda koltuklar tıpkı halılar gibi alınır, temizleme fabrikalarında temizlenir daha sonra evlerinize ücretsiz olarak yeniden getirilir.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.