Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon herhangi bir ortamda bulunan bakteri, mantar ve virüslerin minimum seviyeye indirilmesine denilmektedir.

Dünyada hızla yayılan ve her geçen gün çeşitli mutasyonlar geçirerek varlığını sürdüren virüslere karşı kişisel temizliğimizin yanı sıra çalıştığımız ve yaşadığımız ortamların hem temizliği hemde dezenfekte edilmesi virüse yakalanma riskimizi azaltmaktadır. Örnek vermek gerekirse 2020 yılından bu yana binlerce ev, işyeri ve fabrika dezenfeksiyonu yapan personellerimizin hiç birinde virüse rastlanmamıştır. Dezenfeksiyon fiyatları kullandığımız dezenfekte ürününün çok kaliteli olmasına rağmen makul rakamlardadır.  Bunun ana nedenlerinden bir tanesi kullandığımız dezenfeksiyon kimyasalı kalitesidir. Özellikle zincir mağazalar satışlarına devam edebilmek için düzenli aralıkla ile hizmet almaktadırlar ve minimum risk ile hizmetlerine devam etmektedirler, dezenfeksiyon hizmetini alan müşterilerimizin yorumları şu yöndedir, kullandığınız ürün etkilidir, kendi hijyenine dikkat eden hiçbir personelimiz virüse yakalanmamıştır ancak bilmeyerek başka hastalar ile temasta bulunan personellerimizde vaka çıkmıştır. Kullanmış olduğunuz dezenfeksiyon kimyasalı virüsün diğer personellerimize bulaşmasını engellediği açıkça görülmüştür. Yorumları almaktayız.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN GÜNEŞ PANELİ TEMİZLİĞİ SORULARI

Ortam dezenfeksiyonu hizmetleri

Yaşam alanlarının dezenfeksiyonunu sağlamak için ULV adı verdiğimiz püskürtücü makine ile yapmaktayız. Dezenfekte işlemi isteyen müşterilerimizin ortalama % 80’i virüs vakasına rastlandıktan sonra bizler ile iletişime geçmektedirler. Tabiri caizse ev soyulduktan sonra kapıyı kilitlemektedirler. Yinede oluşabilecek diğer vakalara karşı önlemlerini ilk vaka dan sonra alan müşterilerimizin sayısı oldukça fazladır. Virüs vakası ilk çıkmaya başladığında bazı fırsatçı firmalar çok fahiş fiyatlar ile halkımızı kandırmışlardır, belirli bir süre sonra işlerin bu şekilde gitmeyeceğini kabul ederek piyasandan çekilmişlerdir. Virüse karşı ciddi savaş açan müşterilerimiz aldıkları dezenfeksiyon makineleri ile sabah akşam işyerlerini dezenfekte etmektedirler, temizlik personellerine insanların çok kullandığı kapı kolları, tuvaletler gibi ortamları saat başı temizleterek bulaşmayı minimum seviyede tutmayı başarmışlardır.

Sağlık bakanlığının halkımızı bilinçlendirici açıklamaları ile hem ev hem işyerinde bazı alışkanlıklar hızla değişime uğramıştır, bilgisayar başı çalışanların çoğunluğu evden çalışmaya başlamışlar, toplantılar online yapılarak fiziki olarak bir arada bulunma minimum seviyeye indirilmiştir.

Virüsün yoğun olduğu dönemlerde devletimiz tarafından insanların bir araya gelmelerini engellemek amacıyla restoran kafe ve kıraathaneler kapatılmıştır. Bilinçli ticarethaneler çalışanlarını yarı dönemli çalıştırmaya başladılar, bu durum insanların bir arada çalışmalarını engellenmiş olmaktadır.

Dezenfeksiyon hizmeti nedir?

Dezenfeksiyon hizmeti denilince sadece insanların yaşadığı alanların dışında hayvan barınakları da belirli aralıklar ile virüslere karşı dezenfekte edilmektedir.

Dezenfeksiyon kimyasalları biosidal grubuna girdikleri için biosidal ürün uygulayıcı belgesi olan personeller tarafından yapılması doğru olacaktır. Bünyemizde çalıştırdığımız personellerin biosidal belgeleri mevcuttur.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.