Depo Temizliği

Depo temizliği hizmeti veren şirketimiz tüm temizlik işlemlerini kurumsal olarak yürütmektedir. Firmamız fabrikalardan, site ve apartmanlara kadar tüm alanlarda depo temizleme çalışmaları yapmaktadır. Günümüzde neredeyse her yerde rahatlıkla gördüğümüz bu alanlarda temizlik yapmak oldukça önemli olmakla birlikte belli aralıklarla yapılan işlemlerle bakteri ve mikroplardan arınmış depoların kullanımı insan sağlığı açısından da önemlidir. Türkiye’nin en iyi depo temizliği hizmetini sunan firmamız teknik donanımı ve tecrübesi ile sizlere de çözümler sunmaktadır.

Su depoları teknik şartnameleri ya da su deposu yönetmenliklerinde su depoları nasıl temizlenmesi gerektiğine dair bütün detaylar aslında bellidir. Kişilerin sağlığı hususunda dikkat edilmesi gereken bu temizleme işleri ancak belediyelerin ve sağlık bakanlığı tarafından onay verilen şirketler tarafından yapılması zorunludur. Su depoları temizliği için mutlaka bu yetki belgesine sahip şirketlerden hizmet alınmalıdır.  25 yıldır hizmet veren depo temizliği konusunda uzman personellerle çalışan firmamız bu konuda sizlere en iyi çalışma şartları ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN GÜNEŞ PANELİ TEMİZLİĞİ SORULARI

Depo temizliği yapan firmalar

Suyun insanlar için olan kıymeti herkes tarafından bilinmektedir. Bu suyun olduğu alanlarda insanların sağlığı açısından oldukça mühimdir. Su insanlara ulaşmadan evvel bekletildiği alanda temiz bir şekilde muhafaza edilmelidir. Depolar yılda 2 kez temizlenerek ancak bu temizlik korunabilmektedir. En iyi depo temizliği yapan firmamız tüm binalarda su depolarının dezenfektasyon ve temizleme işlemlerini en iyi şekilde, en uygun kimyasallar ve araçların kullanımı ile yapmaktadır. Firmamız içerisinde halk sağlığı il müdürlüklerince verilen biocidal ürün belgeleri kullanılmaktadır. Depo temizliklerinde profesyonel bir çalışma prensibi uygulanmaktadır. Su depoları temizlikleri mevzuatlarına hâkim olunmalı ve bu mevzuatlar harici bir işlem asla yapılmaktadır. Firmamız içerisinde yapılan depo temizleme işlemlerinde;

 • Firmamız tarafından yönlendirilen ekiple ilk önce, sağlığa uygunluk koşularını belirler ve gereken malzemeleri hazırlar.
 • İşlemin yapılacağı zaman genellikle su deposunda bulunan suyun en az olduğu bir gün üzerinden planlama yapılır.
 • Deponun iç aydınlatmaları güvenli ve işleme hazır bir hale getirilir.
 • Tüm olası kaza durumlarına karşı önlem alınır.
 • Depo içerisinde bulunan tüm su boşalttırılarak işleme başlanır.
 • Suların boşaltılmasından sonra uygun ekipmanlar giyilerek görevli personel tarafından en az 150 bar olacak şekilde basınçlı tazyikli su ile depo yüzeyleri iyice yıkanır.
 • Sağlığa hiçbir zararı olmayan sağlık bakanlığı onaylı kimyasallarla su deposu arındırma malzemeleri kullanılarak depoların yüzeylerindeki kirlerin, kireçlerin çözülmesi yapılır.
 • Çözülme işlemlerinde su deposunun yüzeyine zarar verecek hareketlerden ve işlemlerden uzak durulur.  Zaten kullanılan kimyasallar bu çözülme işlemini kısa sürede net bir sonuç verecek şekilde yapmaktadır.
 • Bu sırada su deposu dibinde biriken ilaçlı sular yeniden dışarıya boşaltılır.
 • Daha sonra durulama işlemlerine geçilir.
 • Durulama esnasına tüm ilaçların yüzeyden arındırıldığından emin olunur.
 • İşlem sonrası depoya yeniden su doldurma işlemine geçilir. Eğer firma ve hizmet sağlanan müşteriler gerekli görürse PH ve Klor değerleri ölçülür.

25 yıldır hizmet veren depo temizliği ustası firmamız, su depolarınızı güvenli bir şekilde kullanmanız için gerekli tüm çalışmaları titizlikle yapmakta ve bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temizleme hizmetleri sonrasında verilen hizmetin doğruluğu ve su kalitesi adına sorun olup olmadığı suya yapılan analizlerle ölçüldükten sonra işlemimizi tamamlamaktayız.

Depo temizliği şirketleri

Su deposu nasıl bir temizleme işlemi ile yürütülür? Sorusunu yöneten kişilere karşı verilecek cevap depo temizliğinde uzman şirketler ile doğru bir iletişim kurmanın çok önemli olduğu söylenmelidir. Depo temizleme şirketimiz, su depolarında karşılaşabileceğimiz tüm sorunlara çözümler sunmaktadır.  Su deposu temizliğinde eğitimlerini tamamlamış personeller ile çalışılmaktadır. En iyi depo temizliği hizmeti adına piyasadaki gelişmeleri takip etmekte ve teknolojik donanımlarımızı her daim güncellemekteyiz.  Depo temizliği için betonarme su depoları ve plastik su depolarına karşı farklı işlemler uygulamaktayız. Eğer bu iki farklı depo tipinden hangisine sahipseniz bunu işlem öncesi mutlaka firma yetkililerimiz ile paylaşmalısınız. Firmadan gelen yetkililer bu iki depo türüne göre iki farklı temizleme metodu ve kimyasallar kullanmaktadır. Depo temizliği şirketimiz için çok önemli bir hizmet alanıdır. Hizmetlerin devamlılığı esası ile çalışmalarımızı sürmekteyiz. Bir sonraki çalışma tarihine kadar saklanması için fabrika, site ya da apartman yöneticilerine bir önceki çalışmaya dair tüm evraklar hazırlanmaktadır. Bir sonraki çalışma esnasında bu belgeler kontrol edilir ve ona göre çalışma planı ve temizleme süreci ayarlanır. Bu evraklar içerisinde verilen hizmete dair bütün detaylar yazılmaktadır.

Temizliği yapan firmamız, su deposunun kapasite ve niteliğine göre fiyat belirlemektedir. 25 yıldır hizmet veren depo temizliği fiyatları konusunda en iyi fiyatları sunan şirketimiz, bu alanda hizmet alacak kişilere karşı piyasanın en iyi fiyat garantisini de sunmaktadır.  Burada belirlenen fiyatlar; kullanılan malzemeler, araçlar, kimyasallar ilaçlar ve çalışan personel sayısına göre belirlenmektedir.

En iyi depo temizliği işlemleri için firmamızın bu alanda su deposu kullanan kullanıcılara bazı önerileri bulunmaktadır.

 • Belediyelerin yayınlamış oldukları bölge su değerlerine göre depo alanlarında temizlik şartnameleri gön önünde bulundurularak düzenli periyotlarda su deposu bakımları yapılmalıdır.
 • Özellikle şebeke suları bulunduğunuz bölgede daha kirli ise bu temizleme faaliyetlerini daha sık kontrol ederek yapmalısınız.
 • Kontrol işlemleri konusunda firmamızın tecrübelerinden faydalanarak kesin çözümler bulmalı ve sağlığınızı riske atmamalısınız.
 • Su deposu temizliği yapan firmamız ve su deposu alanlarında temizlik yaptırmak isteyen kişilerin taşıdığı tüm sorumluluklar yasal zorunluluklarla tanımlanmıştır.
Depo temizliği şirketi nasıl seçilir?

Temizliksirketi.com.tr adresi üzerinden firmamızdan su deposu temizleme hizmeti hakkında yer alan detaylı bilgileri okuyabilirsiniz. Daha önceki işlemlere ait görsel video ve fotoğraflarımıza bakabilirsiniz. Web sitesi üzerinde yer alan iletişim numaralarımız ile hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Daha temiz daha sağlıklı bir depolama alanı için kaliteli hizmet anlayışı ile biz buradayız. Randevu almak ve hizmetlerden kısa sürede faydalanmak için lütfen tıklayın.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.