Sözleşmeli Temizlik Hizmeti

Bir temizlik hizmeti almadan önce hem müşterinin hem de çalışan personellerin haklarını korumak adına çalışma başlamadan evvel karşılıklı bir şekilde tarafların görüşmesi ve belirlenen kurallar ve fiyat çerçevesinde hazırlanan metne göre yapılan temizlik işlemine sözleşmeli temizlik hizmeti denir. Bu sözleşme dâhilinde hem hizmeti alan hem de hizmet veren kişilerden belli kurallara uyması istenir. Bu kurallar tarafların haklarını açık bir şekilde korur. Bu haklar olası bir istenmeyen durumda, taraflardan birinin kurallara uymaması halinde ya da kurallar neticesine göre aykırı harekette bulunan tarafa karşı diğer tarafı koruma güvencesi vermektedir. Taraflar sözleşmede yazan her unsura uyması gerektiğini işlem başlamadan önce bilir. Aksi takdirde yapılmayan, yanlış yapılan, aksatılan her durum karşısında bazı sorumlulukları almak zorunda kalır.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN SÖZLEŞMELİ TEMİZLİK SORULARI

Sözleşmeli temizlik hizmeti nasıl alınır?

Firmamız birçok sektörde temizlik hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanlar kurum, kuruluş ya da evler olsa dahi her iki tarafında bu süreçte yıpranmaması adına belli kurallar ile çalışmayı görev edinmekteyiz. Firmamızdan temizlik hizmeti almak istediğinizde firma yetkililerimiz size hangi alanda nasıl bir hizmet almak istediğinizi sorarak işe başlamaktadır. Alınacak hizmet ve sektör belli olduktan sonra karşılıklı olarak anlaşabileceğimiz bir sözleşme metni hazırlanır. Bu metin her iki tarafından uyacağı kurallar ve istekler doğrultusunda hazırlanır. Metin içerisinde her iki tarafa ait, hizmet alacak ve verecek kişiler, adres bilgileri, iletişim numaraları, ödeme şekli, hizmetin alınacağı tarih, hizmetin kaç gün alınacağı ve teslim tarihi, hizmetin verilirken kaç personel istendiği, hizmet verilecek yerin özellikleri, hizmet esnasında hizmeti alan kişinin ya da kurumun istekleri, hizmet esnasında kullanılacak ekipman, ilaç vs. Neler olacağı, hizmetin verileceği tarihte ev ya da iş yeri ise içerisinde eşya olup olmaması, hizmetin özel bir günde olup olmaması, tarafların ayrıca istekleri, herhangi bir kaza ya da eşyaya zarar gelmesi halinde tarafların karşılamak zorunda olduğu tazminatlar, hangi durumlarda bu tazminat haklarının doğacağı vs. Daha birçok bilgi ayrıntılı bir şekilde yasal bir çerçevede hazırlanır.

Taraflar bu yükümlülükleri yerine getireceğine dair karşılıklı olarak sözleşme metnine imza atar. Sözleşme şartlarına göre hizmeti verecek firmamız, hizmeti alan kişi ya da kurumların sözleşmede belirttiği şartlara göre hizmet gününde yerinde olur ve temizleme süreci başlar. 25 yıldır hizmet veren donanımlı kadro ile görevini yerine getirmek için karşılıklı haklarımızı güvence altına alan firmamız bu güvenli adımla tarafların tüm haklarını saklı tutar.

Sözleşmeli temizlik hizmeti sorumluluğu nedir?

Sözleşmeli temizlik hizmetleri ile hizmet alan ya da hizmet veren taraflar birbirlerine karşı olan sorumluluk ve görev tanımlarını açık bir şekilde bilmektedir. Burada yazan maddelere uyulmaması, şartların yerine getirilmemesi, herhangi bir zarar oluşması durumunda doğacak sorumlulukları yasal bir şekilde üstlenmiş olur. Temizleme hizmeti öncesinde olası durumlara karşı önlem alarak çalışan firmamız en iyi sözleşmeli temizlik hizmeti veren firma olmayı bu yasal zeminde sağladığı kaliteli ve güvenceli hizmet anlayışına borçludur.

Ev Için sözleşmeli temizlik hizmeti nedir?

Firmamız çeşitli iş kollarına ve evlere sözleşmeli temizlik hizmeti sunmaktadır. Evlerde de yaptığımız bu sözleşmeler ile ev sahipleri ve firmamız arasında  güven ortamında bir çalışma gerçekleşir. Evlerde en iyi sözleşmeli temizlik hizmeti sağlama için hizmeti almadan önce evde bulunan oda sayısı, eşya olup olmaması (inşaat sonrası ev temizlikleri olması durumunda) evde bulunan değerli eşyaların listesi, evde çalışma yapacak personellerin kaç kişi olacağı ve personel bilgileri, personel ya da ev sahibinden kaynaklı hatalar sonucunda alınması gereken önlemler ve sorumluluklar, hizmeti alan kişinin varsa istekleri, hizmet bedeli, hizmetin alınacağı tarih, kaç gün olacağı, kullanılacak ekipman ve temizleme ürün listeleri ve istenmeyen durumlar sonucu doğan tazminat haklarının neler olduğu gibi ayrıntıların olacağı bir sözleşme metni karşılıklı görüşerek hazırlanır.

Taraflar bu metinde yapması ve yapmaması gereken tüm maddeleri okur ve imzalar atılır. Sözleşme kuralları gereğince uygun ekipman ve ürünler hizmet verileceği gün firmamız tarafından temin edilir ve temizleme işlemine başlanır. 25 yıldır hizmet veren firmamız bugüne kadar tüm hizmetlerinde olduğu gibi evlerde de itina ve özenle temizleme işlemlerini sürdürür. Evlerde zemin, duvar, cam ve eşyalara zarar verilmeden temizleme yapılır. Olası istenmeyen kaza durumlarında firma sözleşme metni gereğince sorumluluğunu üstlenir.

Ofis Için sözleşmeli temizlik hizmeti

Tıpkı evlerde olduğu gibi iş yerlerinde yani ofislerinizde de tarafların haklarını korumak adına sözleşmeli temizlik hizmeti anlayışımız ile çalışmaktayız. Ofislerinizde sözleşme maddelerimize ek olarak ofis çalışma saatleri dışında mı yoksa içinde mi hizmet alacağınız, ofiste bulunan eşyalar gibi özellikler eklemekteyiz. Yasal bir zeminde hazırlanan sözleşmeler ile hem ofislerinizdeki her türlü malzeme güvence altına alınmış olmakta hem de taraflarca sağlanamayan bir durum olduğunda bunun sorumluluğu hangi taraftan kaynaklı ise o taraf üstlenerek garantili, güvenceli bir temizleme hizmeti sunulur. Personellerimiz temizleme esnasında hiçbir eşyaya zarar vermemek adına gerekli tüm önemleri sözleşme gereğince alır. Temizleme esnasında temizlik hizmetini görmek isterseniz sözleşme kuralları gereğince hizmeti yerinden zaman zaman takip edebilirsiniz.

Ev ve ofis sözleşmeli temizlik hizmetlerimiz

Daha güvenli bir temizlik anlayışı için yıllardır bu alanda çalışmaktayız. Her iki tarafında yasal zeminde haklarını koruduğumuz bu hizmetlerimizi görmek isterseniz Temizliksirketi.com.tr adresinden daha önce paylaştığımız sözleşme metin örneklerimize bakabilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olduktan sonra hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her alanda en iyi sözleşmeli temizleme hizmeti veren firmamız ile tanışmak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.