Ofis Temizliği

Ofis içi arka plan hizmetlerini yürütebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlerde kullanabileceğiniz personel taleplerinizi karşılıyoruz.
Devamlı veya ihtiyaç duyduğunuz aralıklarla sekreter hizmeti, taşıma hizmeti, temizlik hizmeti, şoförlük hizmeti dahil aklınıza gelebilecek tüm alanlarda bizi aramanız yeterli. İzinli personellerinizin yerini dolduracak yıllık izinlerinde de destek verebiliriz. Çalışanlarımızın sgk ve maaşlarını biz ödüyoruz size faturalandırıyoruz bu sayede tüm masraflarınızı gider olarak vergilendirebilirsiniz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere Temizlik Şirketi hizmetleri sunuyoruz. İletişim Sayfamızdan hemen bizimle iletişime geçin!

SIKÇA SORULAN OFİS TEMİZLİĞİ SORULARI

Tam zamanlı ofis temizliği nedir?

Tam zamanlı ofis temizlik personeli gün içi Wc, koridor, asansör gibi çalışanlar ve ziyaretçilerin çok sık kullandığı alanların temizliği düzenli aralıklarla kontrol edilmesi gerekmektedir. 
Plazalarda, holding binalarında ve çağrı merkezlerinde olduğu gibi açık alan ofislerde tam zamanlı bay ve bayan temizlik personellerimiz gün için temizlik taleplerinizi karşılar, yapılacak aylık ve yıllık temizlik planlarıyla ofisinizin daima temiz kalmanızı sağlarız.
Tam zamanlı temizlik hizmeti vermek için seçilen temizlik personellerimiz teorik ve pratik temizlik eğitimlerinin yanısıra müşteri ilişkileri eğitimlerini belirli aralıklar ile almaktadırlar. İlk işbaşı yaptıklarında yönetici personelimiz 1 aylık eleman yetkinlik değerlendirme ve oryantasyon süreçlerini takip eder. Aldıkları temizlik eğitimleri ile ofis temizliğini dünya standartlarında yaparlar. Kullanılan temizlik bezlerinden deterjanlara kadar hangi yüzeyde neyi kullanacaklarını bilirler. Böylelikle işyerinizin veya ofisinizin daima hijyenik ve düzenli olarak temiz kalmasını sağlarız.  
Çalışanlarımızın üniformaları tamamen sizin istediğiniz standartlarda olmaktadır.  Temizlik makine ve ekipmanları talebiniz doğrultusunda en son teknoloji kullanılmaktadır.
Şirketimiz her müşterisine uyguladığımız fiyat politikası çalıştırdığımız personel ve sunduğumuz hizmet kendisini özel hissetmesini sağlarız. Tam zamanlı ofis temizlik fiyatları personel giderleri ve malzeme giderlerinin hesaplandığı excel tablosu ile şeffaf bir fiyat politikası uygularız.

Part time ofis temizliği nedir?

Gün için temizlik personeli gereksinimi olmayan şirketler çalışanlarına ertesi gün temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak için akşamları kısa süreli temizlik ve hafta sonları detay temizlik ile bu ortamı sağlamış olurlar.
    Part time ofis temizliği dediğimiz bu sistem her akşam alanın büyüklüğüne göre belirlenen personel ile ofis içi çalışanların ofiste olmadığı zamanlarda çöplerin toplanması, masa üstleri temizliği zemin temizliği, mutfak ve tuvaletlerin temizliklerini yaparlar. Hafta sonu detay temizlik ile kısa süreli temizlikte yetişmeyen alanlar daha detaylı temizliği yapılmaktadır. Bünyemizde çeşitli projelerde görev alan çalışma arkadaşlarımız akşamları ofis temizliği yaparak aile bütçelerine katkı sağlamış olmaktadırlar. Yapılan temizlikleri yöneticilerimiz rutin olarak kontrol etmektedirler. Tüm çalışanlarımızın yasal evrakları şirketimizde bulunmaktadır. İsteyen her müşterimize birer kopyası verilmektedir. 
    Part time ofis temizlik fiyatları maliyet olarak tam zamanlı temizlik hizmetinin ortalama yarısı kadar bir bütçe ile temizlik hizmeti çözülmüş olur. Hizmet faturamız ve sgk ödendi makbuzlarımız hizmetin sunulduğu ayı takip eden ayın 5’ine kadar tarafınıza sunulmaktadır.

İnşaat sonrası ofis temizliği nedir?

İnşaat sonrası veya inşaat süresince yapılan ofis tadilat ve inşaatlarında şirketimizden alacağınız temizlik personelleri ile yapılan imalatlara zarar vermeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çalıştırdığımız personeller tüm iş güvenliği eğitimlerinden geçmekte ve temizlik eğitimi almış ekipten oluşmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetinde kullanılan temizlik ürünleri ve aparatları yüzeylere zarar vermeyen aparatlardan seçilmektedir. Temizlik fiyatları genelde personel sayısı ve metrekare bazında verilmektedir.

SIKÇA SORULAN GENEL SORULAR

Temizliksirketi.com.tr kimdir?

ENTEGREGROUP TEMİZLİK HİZM. LTD. ŞTİ olarak hizmet veriyoruz.

Şirket adresiniz nedir?

Talatpaşa Mah., Ersoy Sk., No:5/B Kağıthane,İstanbul

Telefon numaranız nedir?
Hizmet ve satışlarınız faturalı mı?

Tüm işlem ve sunulan hizmetlerimiz faturalıdır.

Garantili ürünler mi satıyorsunuz?

Tüm satılan ürünler Resmi Firma garantilidir. Verdiğimiz hizmet ve ürünlerin sonuna kadar arkasındayız.